Докладваха подготовката за вота при областния управител

Докладваха подготовката за вота при областния управител

На работна среща при областния управител Георги Недев институциите, имащи отношение към изборния процес, докладваха, че подготовката в област Перник протича спокойно, в срок и без организационни проблеми.

Потвърдено беше, че всички дейности по обезпечаването на вота се изпълняват съгласно предварително изготвения график.

В хода на срещата беше представена и информация, че в областта са постъпили 21 сигнала, свързани с купуване на гласове, като по 6 от случаите са образувани досъдебни производства.