Отборът на женския „Миньор“ приема лидера в класирането на Демакс лигата по волейбол „Марица“( Пловдив). Мачът е днес от 17,30 в зала „Борис Гюдеров“.
Срещата трябваше да се играе на 4-ти февруари, но тогава пловдивчанки имаха мач от евротурнирите и беше отложена.
Трудно е да се очаква успех на пернишките волейболистки, тъй като „Марица“ няма загуба години наред, но спечелването само е на един гейм ще даде достатъчно самочувствие за предстоящите двубои с далеч по-равностойни съперници.

